Наші досягнення і перспективи. Greeting online

Наші досягнення і перспективи. Greeting online

23 квітня 2021 року відбувся greeting online, присвячений 30-річниці створення психологічної служби у системі освіти України та Всеукраїнському Дню психолога з теми «Психологічній службі 30! Наші досягнення  і перспективи».

В онлайн заході взяли участь працівники психологічної служби закладів професійно (професійно-технічної) освіти області та інші зацікавлені педагоги.

З вітальним словом до учасників онлайну звернулась заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Любов АНДРОЩУК, яка побажала творчого натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків, високої професійної майстерності та зазначила, що роль психологічної служби особливо важлива під час пандемії.

Методист центру Руслана КРАВЧУК наголосила, що основною метою діяльності психологічної служби є виявлення і забезпечення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості здобувача освіти, нагадала етапи становлення психологічної служби у закладах професійної освіти області, зауважила, що зусилля фахівців психологічної служби мають бути спрямовані на підвищення власної психологічної й професійної компетентності, безперервної освіти та самовдосконалення, опанування інноваційних методів, технологій надання психологічних і соціальних послуг.

У ході проведення greeting online працівники психологічної служби Радивилівського професійного ліцею Анна КРАМ, практичний психолог, та Ольга ГОЛУБ, соціальний педагог, презентували власний досвід організації психологічного супроводу освітнього процесу. Психолог професійно-технічного училища ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК Енергоатом» Раїса ВОЗНЮК у виступі «Про важливе – креативно і доступно!» розповіла, як зацікавити учнів бути активними учасниками профілактичних заходів, застосовуючи сучасні інтернет-застосунки. Психолог Вищого професійного училища №1 м. Рівне Наталія РУССУ-ЗАХАРЖЕВСЬКА акцентувала увагу присутніх на професійних викликах та способах їх уникнення. А психолог Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» Сніжана ГУЛЮК  висвітлила тему: «Профорієнтація: плідно працюєш сьогодні – буде з ким працювати взавтра».

На завершення заходу учасники обмінялись кращими методиками саморегуляції, напрацювали поради для педагогів щодо відновлення після ковіду та намітили подальші плани розвитку психологічної служби у закладах професійної(професійно-технічної)освіти області.

Коментарі закриті
наверх