Психологічна підтримка – важлива!

Психологічна підтримка – важлива!

13.04.2022 року відбувся вебінар  для працівників психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти області на тему: «Забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні».

Онлайн захід відбувся на платформі Google Meet. Під час проведення  вебінару методист НМЦ ПТО у Рівненській області, Руслана КРАВЧУК наголосила, що сьогодні всі учасники освітнього процесу більш, ніж будь-коли раніше, потребують психологічної підтримки і допомоги, одним із важливих пріоритетів в діяльності психологічної служби є забезпечення психологічної стійкості  всіх учасників освітнього процесу, підтримки учнівської молоді у час війни, обізнаності про надання першої психологічної допомоги.

Голова обласної методичної секції працівників психологічної служби ЗП(ПТ)О області, практичний  психолог Вищого професійного училища №1 м. Рівне – Наталія Руссу-Захаржевська, висвітлила питання: «Як зберегти та підтримати психічне  здоров’я в умовах війни», та поділилась корисними порадами щодо психологічної стійкості.

Практичний психолог  професійно-технічного училища ВП «Рівненська АEС ДП «НАЕК» Енергоатому – Раїса ВОЗНЮК  розповіла присутнім «Про першу психологічну допомогу. Етапи та психологічні заходи», поділилась власним досвідом роботи з дітьми сімей вимушених переселенців. Як знизити рівень стресу, впоратися з емоційним навантаженням та тривожністю розповіла учасникам онлайну  практичний психолог, ДНЗ «Березнівське вище професійне училище» – Зоя САВЧУК, а також, поділилась власним баченням щодо використання методик в посттравмуючому стані та техніками відновлення.

В ході роботи практичні психологи обговорили кращі практики психолого-педагогічного супроводу та підтримки учасників освітнього процесу в умовах воєнних дій та збройних конфліктів.  Разом з цим , ознайомились з корисними інтернет посиланнями та  контактами гарячих ліній організацій, які надають психологічну підтримку при сильному емоційному потрясінні, стресі, відчутті небезпеки.

Працівники психологічної служби отримали нові знання, корисну інформацію для використання в роботі з вищезазначених актуальних тем, як з  учнівською молоддю, батьками та  педагогічними працівниками

Коментарі закриті
наверх