Щодо організації роботи педагогів під час військового стану

Щодо організації роботи педагогів під час військового стану

12 квітня 2022 року відбулось онлайн-засідання обласної методичної секції педагогів напряму «Ресторанне господарство». Серед питань, які розглядалися педагогами, були головні теперішні задачі щодо здійснення організації освітнього процесу. На початку засідання педагогам для профілактики стресу та стану панічної атаки були запропоновані практична техніка «Дихання на свічу» та вправа «Закриєм небо» (автор Hrystyna Karas, львівський психотерапевт).

Методист Олена РОЖКОВА продемонструвала учасникам онлайн-засідання «Каталог  матеріалів для організації дистанційного навчання з професій напряму «РЕСТОРАННЕ ГОСПОДАРСТВО» та надала практичні рекомендації щодо роботи педагогів в сучасних умовах.

Учасники засідання були ознайомлені з основним змістом листа Міністерства освіти і науки України від 07.04.2022 № 1/3952-22 «Про закінчення навчального року в закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

Для педагогів був презентований розподіл годин професійно-теоретичної, професійно-практичної підготовок, рекомендації з організації роботи над проектами робочих навчальних планів та робочих навчальних програм, а також тематику чергового засідання творчої групи з розробки плануючої документації у відповідності до стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кухар» СП(ПТ)О 5122.І.56.10-2021.

Коментарі закриті
наверх