Будь сучасним - створюй власний бренд!

Будь сучасним – створюй власний бренд!

22.04.2020 р. за ініціативою Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області відбувся вебінар з теми «Створення власного бренду у фешн-індустрії». До участі у вебінарі були запрошені педагоги ЗП(ПТ)О Рівненської області, які здійснюють професійну підготовку за професіями швейного напряму та завдяки рекламі у соціальних мережах, коло учасників було розширено і ними стали  більше 70 педагогів з різних областей України.

Спікерами були запрошені відомі представники швейного бізнесу: Катерина Бойко – засновниця бренду Balcony Garment та Петро Скірчук – співзасновник бренду Фолк Мода і засновник школи швейного бізнесу «Shveika.online». Катерина та Петро поділилися з учасниками вебінару власними історіями вибудовування та досвідом просування бренду, проаналізували сучасний стан у швейному виробництві в Україні, розповіли про шляхи пошуку власної унікальної ідеї та мікроніш для створення бренду, з чого почати створення власного бренду, чому аутсорсинг –  це хороша ідея для швейного бренду, надали поради, як заявити про себе на ринку – швидко і без зливу бюджету.

Кожен з педагогів мав можливість задати запитання, яке його хвилює, в свою чергу спікери дуже відверто надавали відповіді та практичні поради щодо побудови власного бренду і не тільки.

Вебінар вийшов цікавим, змістовним і дуже актуальним, за відгуками учасників – у них підсилилося бажання до творчих проектів, а також бажання щодо проведення онлайн-зустрічей у такому форматі.

Учасники вебінару отримали свідоцтва про участь і побажання від організаторів щодо професійної підготовки здобувачів освіти швейного напряму:

  • Надавати іскру та надихати на створення власного, унікального, свого і українського;
  • Постійно навчатися і цікавитися новинками та тенденціями у фешн-індустрії, побудові власного бренду;
  • Створювати не просто виріб, а додану вартість, унікальну стилістику і завжди пам’ятати, вибудовуючи свої відносини з клієнтами має діяти принцип:

«Trust takes years to build, seconds to break, and forever to repair»/ «Довірі потрібні роки, щоб побудувати, секунди перервати та зломати назавжди».

torgovaya-marka1
Снимок_8104
Снимок_8117
Снимок_8131
Снимок_8137
Снимок_8138
Коментарі закриті
наверх