Онлайн про актуальне

Онлайн про актуальне

24 квітня 2020 року в онлайн режимі проведено спільну нараду управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області із заступниками директорів  з навчально-виховної роботи закладів професійної освіти області.

Обговорено поточні питання організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у період карантину. Розглянуто підходи до організації вступної кампанії 2020 року та зміни до типових правил прийому до закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Проведено аналіз стану профорієнтаційної роботи та офіційних сайтів закладів щодо висвітлення освітньої діяльності.

Також обговорені питання: здійснення психологічного супроводу учасників освітнього процесу; організація роботи класних керівників на період карантину; профілактика правопорушень.

Учасники наради поділилися досвідом щодо особливостей практичної організації діяльності закладу освіти в умовах карантину та надали пропозиції щодо вдосконалення профорієнтаційної кампанії.

Коментарі закриті
наверх