У форматі відеоконференції Zoom

У форматі відеоконференції Zoom

28 березня  Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Рівненській області було проведено методичну онлайн-годину з методичними службами закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, під час якої розглянуто ряд важливих питань щодо організації роботи системи професійної освіти області.

Валентина Бондарчук, директор Навчально-методичного центру обговорила з учасниками вимоги до організації освітнього процесу та акцентувала увагу на особливостях організації методичної роботи у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області на період карантину. В ході зустрічі також були розглянуті останні нормативні документи щодо діяльності професійної освіти та проаналізоване питання дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» із змінами від 27.12.2019 року.

Людмила Мосійчук, методист НМЦ ПТО  надала учасникам практичні  поради щодо можливостей використання сервісу Zoom для організації та проведення методичних  онлайн-заходів у закладах професійної освіти.

Учасники зустрічі поділилися досвідом щодо кращих практик організації дистанційного навчання у закладі професійної освіти.

Коментарі закриті
наверх